Saraydüzü Belediyesi Resmi Web Sitesi

Başkan Peker'in 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayram Mesajı PDF Yazdır E-posta

Tarihimizin önemli dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs; milli şuur ve imanın hürriyet aşkıyla yüreklere nakşolduğu eşsiz bir destanın başladığı gündür.
Büyük Önder M.Kemal Atatürk’ün önderliğinde Türk milletinin hürriyet meşalesini yaktığı 19 Mayıs 1919 tarihi bir “kurtuluş” hikâyesi olup, Samsun’dan yurdun tamamına yayılarak sonuca ulaşmış ve Cumhuriyet’le taçlandırılmıştır.
Milletimizin topyekun varlığını adadığı bu İstiklal Harbi, yokluklara, zorluklara ve etrafını çeviren tehdit çemberine rağmen zafere ulaşarak eşsiz bir yiğitlik destanının temel harcı olmuştur. Bu engin muvaffakiyet, düşmana etkisi asla geçmeyecek bir darbe indirmiş; emperyalist güçlere karşı kazanılan bu zafer dünyanın tüm mazlum milletlerine de örnek olmuştur.
Bu duygu ve düşüncelerle; bütün hemşehrilerimizin ve özellikle de gençlerimizin bayramını kutluyor, başta Büyük Atatürk olmak üzere şehit ve gazilerimizi şükranla, minnetle ve rahmetle anıyorum.

 

Atatürk Köşesi

Ziyaretçi Sayısı

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün127
mod_vvisit_counterDün810
mod_vvisit_counterBu Hafta1725
mod_vvisit_counterBu Ay20038
mod_vvisit_counterToplam721084

Turkiye Tanıtım

Saraydüzü Fotoları

ilceemniyet
Image Detail

Saraydüzü Belediyesi: