Saraydüzü Belediyesi Resmi Web Sitesi

Özgeçmiş PDF Yazdır E-posta

HASAN PEKER
SARAYDÜZÜ BELEDİYE BAŞKANI
SEVDAM SARAYDÜZÜ


01.06.1959 tarihinde Saraydüzü’ nde doğdu. İlk ve Orta öğretimini Saraydüzü’ nde tamamladı.
Vatani görevini 1979 Yılında Isparta ve Kıbrıs’ta tamamlayan Hasan PEKER o tarihten sonra Boyabat ve Saraydüzü’nde ticaret yapmaya başladı.
1990 Yılında Saraydüzü’nün İlçe olmasıyla Saraydüzü Sevdalısı olan Hasan PEKER Bilgi birikimlerini ilçesine verebilmek, ilçesinin kalkınmasına şehirleşmesine katkı sağlamak amacıyla Milliyetçi Hareket Partisinden üçüncü dönem Belediye Meclisi Üyeliğine seçildi.
2007 yılı Nisan Ayında kurucu Belediye Başkanımız (Rahmetle anıyoruz) Kaşif ÖZTÜRK’ ün vefatı nedeniyle boşalan Belediye Başkanlığına seçilmiştir.
Saraydüzü sevdasını her fırsatta dile getiren ve Saraydüzü halkının yapılan hizmetlerin en güzeline layık olduğunu, onlara layık olmaya çalıştığını ifade eden Hasan PEKER,
Saraydüzü’nü yaşanabilir bir şehir haline getirmek amacıyla bütün gücünü harcadığını ve harcayacağının sözünü vermektedir.
Sorunları tespit etmek ve üzerine gitmek;
Hasan PEKER; geçmiş yıllarda yapmış olduğu Meclis üyeliği nedeniyle Saraydüzü’nün sorunlarını sürekli olarak araştırma ve eleştirme şansını bulmuş,bunları her ortamlarda dile getirmiştir. Sorunları hiçbir zaman büyütmemiş ve sabırla üzerine gitmeyi kendisine ilke edinmiştir.
Dinleme…
Şu ana kadar gerek iş yaşamında gerekse özel yaşamında; insanların sözünü kesmeden, onları can kulağıyla dinlemiştir. Şu anda da aynı uygulamayı sürdürmekte Belediyenin kapılarını gerçek sahiplerine yani tüm insanlara açarak onları dinlemekte, çözüm üretmekte, vatandaşların isteklerini en hızlı şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır.
Plan ve programlı yaşam;
“Etraflıca çalış, doğru bir şekilde araştır, dikkatlice düşün, düşündüklerini gözden geçir, ciddi ve samimi bir şekilde uygula” Hasan PEKER’in temel politikasıdır.
Halkımızın oylarıyla göreve geldiğimizi Belediyenin her kuruşunun harcanmasında Halkımızın menfaatlerinin ve taleplerinin dikkate alındığının bilinmesini ancak maddi sıkıntılar nedeniyle gereken hizmeti verememekten derin üzüntü duyduğumu ve bu sıkıntıların bin an önce sona ermesi için Meclisimiz,tüm belediye çalışanlarımız ile yapacağımız çalışmalarda siz sayın halkımızdan Belediyemizden desteklerini eksik etmemelerini temenni eder gurbette ve ilçemizde yaşayan güzel insanlarımıza saygı ve sevgilerimi sunarım.Esen Kalın…

 

Atatürk Köşesi

Ziyaretçi Sayısı

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün250
mod_vvisit_counterDün748
mod_vvisit_counterBu Hafta250
mod_vvisit_counterBu Ay2800
mod_vvisit_counterToplam1552334

Turkiye Tanıtım

Saraydüzü Fotoları

beledyie
Image Detail

Saraydüzü Belediyesi: